Luksusowe apartamenty w górach

Przyjazd 08 12- 2022
Wyjazd 09 12- 2022

To kameralny obiekt w samym centrum pięknych Tatr. Znajdziesz u nas 28 komfortowych pokoi, w których wypoczniesz z całą rodziną.

Wszystkie apartamenty komfortowo wyposażone pokoje wraz z kompleksowym wyposażeniem kuchni. W całym obiekcie dostępne jest bezpłatne wi-fi, sala konferencyjna, kącik zabaw dla dzieci, garaż podziemny, narciarnia oraz chatka grillowa i zewnętrzny plac zabaw. Apartamenty VIP posiadają dodatkowo na swoim wyposażeniu prywatne sauny i bezpośrednią windę, prosto z parkingu. Z naszych balkonów można podziwiać zbocze Gubałówki jak i Kompleks Narciarski Harenda oraz przepiękną panoramę Tatr.

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, a z widokiem na Tatry smakuje szczególnie. Dla naszych gości przygotowaliśmy specjalną usługę koszy śniadaniowych dostarczanych do apartamentu. Śniadania można zamawiać dzień wcześniej do godziny 19.00, w recepcji lub pod telefonem +48 512 413 333. Obsługa dostarcza śniadania na ustaloną z Państwem godzinę.

Cena śniadania: 50 zł / osoba.

Dla miłośników wodnych atrakcji proponujemy odwiedzenie basenów termalnych znajdujących się w niedaleko położonych Termach Chochołowskich. W bliskiej odległości od obiektu znajdują się karczmy i restauracje, gdzie można posilić się regionalnymi potrawami oraz posłuchać góralskiej muzyki. Dostępność przystanków PKS oraz komunikacji miejskiej, sprawi, że własny pojazd zaparkowany w naszym podziemnym garażu, może być używany naprawdę sporadycznie.

Goście nocujący w apartamentach VIP mogą skorzystać z prywatnej sauny. To doskonały sposób na relaks po całodziennym szaleństwie na stoku.

Dla sportów naprawiliśmy przyczynę przyczyni się przyczyni przyczyni przyczyni się przyczyni się do naprawy naprawy w garażu podziemnym. Narciarnia jest wyposażona w wieszaki na obuwie narciarskie, stojaki na deski i narty. Dla naszych naszych gości oferujemy możliwość wypożyczenia sanek.

​​​Foto credit: cheapsnowgear.com

POZNAJ NAJLEPSZE OFERTY SPECJALNE

Pokaż na mapie